Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Gotowa Paczka Pluginow pod 1.7.2 stworzona przez ProFeshon


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skyver zamknij już jape bo ty c***a umiesz

udajesz sie za programiste a jak zrobiłeś temat jakiś "skyguild" to w temacie było "sorki to nie plugin"

napisz byle jaki plugin a nie hejtujesz jak gówno którym jesteś

-----------------------

 

usunąłbym skrypty i zamienił wersje factions na starszą bo ta nowsza ma claimowanie kół, prostokątów itp

według mnie 8/10

napisz pw zrobie ci jakąś tam grafike

 

j3bać hejterów

Opublikowano

skyver zamknij już jape bo ty c***a umiesz

udajesz sie za programiste a jak zrobiłeś temat jakiś "skyguild" to w temacie było "sorki to nie plugin"

napisz byle jaki plugin a nie hejtujesz jak gówno którym jesteś

-----------------------

 

usunąłbym skrypty i zamienił wersje factions na starszą bo ta nowsza ma claimowanie kół, prostokątów itp

według mnie 8/10

napisz pw zrobie ci jakąś tam grafike

 

j3bać hejterów

Spierdalaj głupi huju. Przynajmniej mam serce i dałem 350 zł dla dzieci w Cieszynie nie tak jak ty. Nie musze nic k***a robić to jest moja wola co udostępnić a czego nie. A tak po za tym reprezentujesz poziom 11 latka ,który mówi "SKRYPTY NIE LAGUJOM SERFERA!".

 

Po za tym dobry mulciak :)))

Opublikowano

hahahahahahha

7168614192356641309763.png

 

po pierwsze, nie dałeś tylko zajebałeś portfel rodzicom.

po drugie ch uju*.

po trzecie dałeś sie sprowokować więc jesteś pizdą

po czwarte kto ci powiedział że tak powiedziałem?

moge ci to nawet wytłuścić markerem na monitorze "usunąłbym skrypty" naucz sie czytać pozerze.

 

/edit

jak mi teraz wyjedziesz że tak nie napisałem to buchne śmiechem

przeczytaj jeszcze raz CAŁĄ moją wypowiedź wcześniej i dopiero wtedy spinaj dzieciaku. ;]

Opublikowano

hahahahahahha

7168614192356641309763.png

 

po pierwsze, nie dałeś tylko zajebałeś portfel rodzicom.

po drugie ch uju*.

po trzecie dałeś sie sprowokować więc jesteś pizdą

po czwarte kto ci powiedział że tak powiedziałem?

moge ci to nawet wytłuścić markerem na monitorze "usunąłbym skrypty" naucz sie czytać pozerze.

 

/edit

jak mi teraz wyjedziesz że tak nie napisałem to buchne śmiechem

przeczytaj jeszcze raz CAŁĄ moją wypowiedź wcześniej i dopiero wtedy spinaj dzieciaku. ;]

Dzieciaku tak? A wiesz ,że ten twój dzieciak ma 19 lat? ;)

 

@Edit

Po za tym chodzę do dobrze płatnej pracy zarabiam ogólnie jakieś 3-4 tysiące ;)

Opublikowano

hahahahahahha

7168614192356641309763.png

 

po pierwsze, nie dałeś tylko zajebałeś portfel rodzicom.

po drugie ch uju*.

po trzecie dałeś sie sprowokować więc jesteś pizdą

po czwarte kto ci powiedział że tak powiedziałem?

moge ci to nawet wytłuścić markerem na monitorze "usunąłbym skrypty" naucz sie czytać pozerze.

 

/edit

jak mi teraz wyjedziesz że tak nie napisałem to buchne śmiechem

przeczytaj jeszcze raz CAŁĄ moją wypowiedź wcześniej i dopiero wtedy spinaj dzieciaku. ;]

Teraz się uważasz za nooba. Takich jak cię nie tolerujemy. 

Fajna paczka godna pochwały i pracy. Tylko trochę słaba 6/10

Opublikowano

zarabiaj se ile chcesz w jebanym macdonaldzie albo kfc z padambo

jebie mnie to

też potrafie gadać że mam 20 lat bo akurat tyle mam

on przynajmniej ma chęci i intencje do robienia BYLE CZEGOŚ co może sie przydać innym

a nie jak ty siedzi wżera czipsy pizze i pije cole przed monitorem i tylko hejtuje

dostane warna czy tam bana 

ale c**j wam w dupe ;*

 

@up 

widzę że kolejny zjeb sie znalazł nawet nie będe ci odpisywać tylko wkleje obrazek bo tylko tyle potrafie ;*

7710014192369461309763.png

d1p45Ao.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngSkyver poziom,które reprezentujesz na owym forum jest bliski zera.Każdy umie wyzywać od "c**jów",czy też rzucić "kurwą",ale nie każdy umie normalnie porozmawiać.Ty należysz do grona osób,którymi gardzę.

Marcinie Śnieżka nie masz mózgu ? Po co się angażujesz w tą chorą rozmowę,z której nic nie wynika tylko wulgi ?

Opublikowano

Spierdalaj głupi huju. Przynajmniej mam serce i dałem 350 zł dla dzieci w Cieszynie nie tak jak ty. Nie musze nic k***a robić to jest moja wola co udostępnić a czego nie. A tak po za tym reprezentujesz poziom 11 latka ,który mówi "SKRYPTY NIE LAGUJOM SERFERA!".

 

Po za tym dobry mulciak :)))

Mam 1 drobnostkę ;) "huju" się nie pisze przez samo "h" tylko "chuju" ;) Taka tam drobnostka ;D

 

PS: paczka słaba 2/10 za samą prezentacje ;D

Opublikowano

ProFeshon


 

Paczka jak paczka... a masz 7/10 na zachętę :)

 

 

zarabiaj se ile chcesz w jebanym macdonaldzie albo kfc z padambo

jebie mnie to

też potrafie gadać że mam 20 lat bo akurat tyle mam

on przynajmniej ma chęci i intencje do robienia BYLE CZEGOŚ co może sie przydać innym

a nie jak ty siedzi wżera czipsy pizze i pije cole przed monitorem i tylko hejtuje

dostane warna czy tam bana 

ale c**j wam w dupe ;*

 

@up 

widzę że kolejny zjeb sie znalazł nawet nie będe ci odpisywać tylko wkleje obrazek bo tylko tyle potrafie ;*

7710014192369461309763.png

2440514192371221309763.png

 

Skoro cię to nie obchodzi to po kija się udzielasz... 


 

Opublikowano

 

 

 

                             





                    Paczka Serwerowa Stworzona przez

                         ProFeshon 

1. Moja paczka zawiera (paczka robiona pod serwer LvLUp):

                

            - AuthMe  PL
                       - Essentials PL/ANG

                  - EssentialsChat 

                   - EssentialsSpawn

                   - PermissionsEx PL

         - AZRank PL

                 - BossMessage PL

            - ColoredSigns

              - CombatLog PL

               - MotdMenager 

                  - EasyItemRename

                - NoCheatPlus PL

          - Factions PL

                             - PreciousStones (anty x-ray)

                        - Shopkeepers (sklep npc)

      - Skript PL

                    - Tim (enchanty np all)

  - Vault

           - VoxelSniper

             - WorldEdit PL

                 - WorldGuard PL 

 

                Niektóre skrypty nie są napisane prze zemnie 

 
 
 

 Pobierz 

  

 

          

                                                            http://speedy.sh/R5tUH/Paczka-By-ProFeshon.zip

 

 

                                                                                               Skan https://www.virustotal.com/pl/file/d1488c13afcd6157f02ac9b92b76355795137e1b6c265ea8b1bf805504dc9f1d/analysis/1419199178/

 

 

 

 

                                        POMOGŁEM ZOSTAW

                                +

 

 



 

 

 

 
 

 

 

co ma lvlup do paczki paczke mogę wgrać na megasupercraftserweloziomek.superekstra i tak będzie działać

 

Ale co do paczki to jest normalna czysta paczka podstawowa możesz jeszcze usunąć ColoredSigns i Tim bo essentials ma tą opcje

 

PS: Dla tych co piszą 2/10 to 1/5 bo się skraca :P

Opublikowano

A wiec tak. Po co:

  • skript?
  • timtheenchanter skoro jest essentials?
  • coloredsigns skoro jest essentials

Na gorszy hosting (plikow) nie dalo sie wrzucic paczki?

Opublikowano

Jeśli już wrzucasz jakies paczki to warto byłoby nad nimi troche popracowac,bo nie ukrywajmy ,że ta która przedstawiasz przyda sie naprawde na mało ,i nawet nie opisałeś znajdujących sie w niech pluginow. Jak dla mnie do poprawy.

 

Pozdrawiam

XeqaS

Opublikowano

Paczka bardzo fajna , wykorzystalem ją na swoim serwerze 0 lagow POLECAM

To jest "czysta" paczka czyli taka podstawowa więc chyba trzeba mieć drewno żeby lagowało

 

 

Do autora: Dodaj też inne dodatki skript bo sam skript ma małe możliwości

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...